12 Temmuz 2012

Borabaz'ın uçakla imtihanı!

Aslında bu ilk binişi değil uçağa. Daha önceden  de binmişliği var ama farkındalık durumu ilk. Oyuncak uçağını havaya doğru kaldırıp uuuuuu yaparken, kendini gerçek bir uçağın içinde bulunca şaşırdı tabii biraz. N'oluyor, nerdeyim ben moduna girdi, şaşkın şaşkın bakındı önce.
Sadece 3 dakika.
Bebek adaptasyonu olsa gerek anında ortama uyum sağlayıp ilk iş olarak koridorda volta atmaya niyetlendi. Aman oğlum bak dur şimdi hostes abla kızacak gibi hiç sevmediğim geyiklerin ardından, arka sıramızda oturan güzel kızı farketti de öyle yırttık. Yol boyunca kızla flört edeceğim diye bacaklarımı ezdi çiğnedi resmen flörtöz oğlum. Artist bakışlar, utangaç tebessümler, göz süzmeler artık ne biliyorsa bütün marifetlerini gösterdi kızcağıza. Zavallı belki uyumak istiyordu ya da sadece camdan bakıp hayal kurmak. Ama oğlan öyle bir taciz ateşine tuttu ki kızı, ayıp olmasın diye o da karşılık verdi artık n'apsın.

Bunun dışında ne beş dakika kucağımda oturdu ne de bebek kemerini bağlattı.  Allahtan yolumuz kısaydı. 1 saatte kol bacak koordinasyonum için iyi bir antrenman yapmış oldum üstüne.
Nasıl olacak, nasıl geçecek, nasıl hissedecek acaba derken, imtihanı 5 pekiyi olmasa da 3 ortayla verdik. Gelsin şimdi yeni imtihanlar...


Ama şuna bir bakar mısınız yaa.. Flört edilmez mi şimdi bu yakışıklıyla?  :-) Canım benim...
                                                          
                                         

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...